Loading...
Giriş Yap Üye Ol

Çağrı Merkezi / 0850 302 02 20

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Emlak sektörünün en taze, en yeni emlak sitesi Emlakcebinde.com .

Sadece Gerçek Kişiler, Gerçek Emlak İlanları...

Emlak cebinde, Emlak konusunda satın alma, kiralama, yatırım yapma fırsatları sunar. Satılık Emlak yada Kiralık Emlak ilanlarınızı Ücretsiz İlan Ver seçeneğini tercih ederek Ücretsiz yayınlayabilir, Kurumsal Mağaza Hizmeti satın alabilirsiniz. 

Emlakcebinde.com Mağaza Hizmetleri

Kurumsal Mağaza Hizmeti ile Emlak alım ve Emlak satışında gayrimenkul pazarlama platformu Emlakcebinde.com ‘u kullanarak rakiplerinizin önüne geçer muhteşem başarılara imza atarsınız. Kolay ulaşılırsınız, hemen satarsınız.


Kurumsal Mağaza Hizmetinize Danışmanlar atayabilirsiniz. Her bir mağazanın atadığı danışmanların profil sayfaları farklıdır.


Sahibinden, Emlak Ofisinden, Emlak Danışmanından ya da İnşaat firmasından Satılık Ev, Kiralık Ev, Satılık Villa, Kiralık Villa, Satılık Arsa, Satılık İşyeri, Kiralık İşyeri ilanları Emlakcebinde.com ‘da. Tüm gayrimenkulleriniz kolay satmak için Size Emlakcebinde.com yeter. Emlak arayanların, Emlak satanların yeni buluşma noktası gayrimenkul platformu. 

Kolay Emlak Satmak, Kolay Emlak Almak, Hemen kiralamak için sende Emlakcebinde.com ‘a Ücretsiz Üye Ol, Ücretsiz ilan ver.

Güvenliğiniz Emlakcebinde.com için birinci öncelik. Emlakcebinde.com ‘da derdimiz fazla ilan değil, doğrulanmış gerçek kişilerin ilanlarıdır.

Hileciliği ve aldatılmanızı engellemek için Cep telefonunu doğrulamayan hiç kimse Emlakcebinde.com üzerinden ilan veremez.

Böylece karşınızdaki ilan veren muhatabınızın gerçek olduğunu bilirsiniz. 

Bireysel Üyelerimizin ve Kurumsal Üyelerin doldurması gereken formlar birbirinden farklıdır.


Karşınızdaki ilan veren muhatabın gerçek kişi olduğunu bilmeniz ve güvenliğiniz için facebook, twitter, google+ gibi mecraların entegrasyonu yapılmamıştır. Burada sadece gerçek ilan veren, gerçek kişiler ile muhatap olursunuz.

Google Play Store yada Apple App Store'dan Program indirmeden her yerden, her cep telefonundan kullanabileceğiniz, içerik ekleyebileceğiniz; Responsive (Mobil Uyumlu) bir site, Emlakcebinde.com.

Emlakcebinde.com ‘u %100 responsive mobil uyumlu ara yüzü ile  program indirmeden dilediğiniz cep telefonunda dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin En Taze Emlak Sitesi, Emlakcebinde.com. Ücretsiz ilan vermek şimdi Üye Olun. 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!
ilanınızı ekleyin.
ilanınız incelensin
Ücretsiz Yayınlansın.

Satılık, Kiralık Ev, Arsa, Villa için Ücretsiz İlan Ver, Kolay Emlak Al! Hızlı Emlak Sat! Hemen Kirala!

Copyright © 2017. Emlakcebinde.com Her Hakkı Saklıdır.