Loading...
Giriş Yap Üye Ol

Çağrı Merkezi / 0850 302 02 20

Gerçek Kişilerden, Gerçek Emlak İlanları

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Gerçek Kişilerden, Gerçek Emlak İlanları
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gerçek Kişilerden, Gerçek Emlak İlanları

Emlak sektörünün en taze, en yeni emlak sitesi Emlakcebinde.com'dan Yeni bir Özellik. Herkesin İlanı değil, gerçek onaylanmış kullanıcıların Emlak İlanları yayınlanıyor. 

Sadece Gerçek Kişiler, Gerçek Emlak İlanları...

Emlak sektöründeki büyümeye paralel, emlak siteleri de sektörle beraber büyüyor ve gelişiyor. Sektör büyüdükçe aldatma ve aldatılma oranı da artıyor. Bu sahteciliği önleyebilmek amacı ile Emlakcebinde.com'da iki farklı üyelik sistemi kullanılıyor. Ve her ikisinde de Mobil Onay Kodu gerekiyor. Mobil Onay Kodu sisteme girilmeden Üyelik Sistemi Aktif olmuyor. 


Herhangi bir sıkıntı yada mağduriyet durumunda karşı tarafa ulaşmanızı arzu ediyoruz ve sadece gerçek kişilerden, gerçek emlak ilanları yayınlıyoruz.

Karşınızdaki ilan veren muhatabın gerçek kişi olduğunu bilmeniz ve güvenliğiniz için facebook, twitter, google+ gibi mecraların entegrasyonu yapılmamıştır. Burada sadece gerçek ilan veren, gerçek kişiler ile muhatap olursunuz.

Google Play Store yada Apple App Store'dan Program indirmeden her yerden, her cep telefonundan kullanabileceğiniz, içerik ekleyebileceğiniz; Responsive (Mobil Uyumlu) bir site, Emlakcebinde.com.

Emlakcebinde.com ‘u %100 responsive mobil uyumlu ara yüzü ile  program indirmeden dilediğiniz cep telefonunda dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin En Taze Emlak Sitesi, Emlakcebinde.com. Ücretsiz ilan vermek şimdi Üye Olun. 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!
ilanınızı ekleyin.
ilanınız incelensin
Ücretsiz Yayınlansın.

Satılık, Kiralık Ev, Arsa, Villa için Ücretsiz İlan Ver, Kolay Emlak Al! Hızlı Emlak Sat! Hemen Kirala!

Copyright © 2017. Emlakcebinde.com Her Hakkı Saklıdır.